WEB aplikace Katalog náhradních dílů nákladního vozu TATRA - KND TATRA
(ASP, DHTML, JavaScript)

Pro firmu CALS servis s.r.o., zabývající se integrovanou logistickou analýzou a tvorbou elektronické obchodně technické dokumentace, byla vytvořena WEB aplikace-eKatalog KND TATRA. Elektronický katalog je vytvořen pro ASP databázový MS IIS za pomocí DHTML, ASP, JavaScriptového kódu a MS ACCESS databází. Aplikace se skládá ze dvou samostatných modulů - Module editace a Module prohlíženi. Uživatelské přístupy k nabídkám menu jsou závislé na přiděleném administrátorovi roli přihlášeného uživatele.
Diky tomu, uživatel jsou rozděleni do skupiny s právem upravovat díly, mazat a editovat položky menu, plnit katalog, provádět importy potřebných souborů na server, nebo skupinu uživatele, která katalog jen prohlíží.
Prohlížení katalogu je jeho obsahem za pomocí vnořeného položkového menu, při otvírání ve volné části obrazovky zobrazuji výsledky vyhledávání, tabulky dílů a jejich obrázky.
Aplikace obsahuje funkce pro vyhledávání a filtraci náhradních dílů, zoom a náhled vybraného segmentu, nákupním košíkem, tvorbu objednávek dílů a tisku.